RA7161U/6155 Bril
Dat een bril een fashionstatement is, weet u als klant van Edel-Optics natuurlijk als geen ander. Met dit sieraad bent u goed op weg en overtuigt u zowel op kantoor als in uw vrije tijd als stijlicoon. De RA7161U is in 2023 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. RA7161U is verkrijgbaar in 53 mm, 55 mm. Met het retourlabel dat we u beschikbaar kunnen stellen, kunt u uw bril altijd kosteloos terugsturen als deze niet past of bevalt. De RA7161U is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van
Ralph collectie van 2022 en 2023 verkrijgbaar.
Deze bril ontleent zijn klassieke karakter aan haar uitgesproken lijnenspel en maken die bril tot een musthave voor
dames. Bij een
vol montuur omsluit het montuur de glazen volledig. Wie uit overtuiging een brillendrager is, kiest alleen bij hoge uitzondering voor een ander model.
De bril is op voorraad. Als u nu bestelt, kunnen wij de bril u direct toesturen. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.