VO5230S/W65613 Zonnebril
Deze zonnebril is het perfecte accessoire aan het strand, op de weg, op kantoor of in de stad. Hij heeft slechts één nadeel: er wordt zeker weten jaloers naar u gekeken. Met de nieuwe
Vogue laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2018. De VO5230S is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Vogue collectie van 2017 en 2018 verkrijgbaar.
Het brilmontuur is speciaal voor
powervrouwen ontworpen. Een aantrekkelijk design en de uitgesprokenheid onderstrepen de klassieke chicheid. Met het
volle montuur maakt u met dit model onmiskenbaar duidelijk: ik ga er helemaal voor. De
vlindervorm heeft aantrekkingskracht. Door haar extravagante uiterlijk is deze bril uiterst geschikt voor zelfbewuste persoonlijkheden. Voor wat compactere, ‘korte’ gezichten is deze look bijzonder geschikt, omdat deze speciale vorm het gezicht als het ware uitrekt en zo smaller doet lijken.
Kunststofbrillen, zoals deze, combineren lange levensduur met hoog draagcomfort. De VO5230S zit zeer aangenaam op de neus en oren. Ook functioneel zit u hier natuurlijk helemaal goed. Met 100%
UV-bescherming voor uw ogen kan de zon zijn gezicht laten zien.
Als uw op de ‘Op sterkte bestellen’-button klikt, kunt u deze bril op sterkte bestellen. Als u up dioptriewaarde weet, kunnen wij aan de hand van onze Digitale Opticien de juiste sterkte voor u bepalen.
Gaat het om uw ultieme bril? Denk dan niet langer na. Wij hebben deze voor u op voorraad en kunnen u deze tegen een zeer gunstige prijs leveren. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de VO5230S niet eens in de uitverkoop.