SSJ693/6QRP Bril
Met deze zonnebril maakt u uw look helemaal af. Naar het motto ‘SEE AND BE SEEN’ doet u totaal niet onder voor sterren en beroemdheden en maakt u in ieder gezelschap indruk. Met de nieuwe
Sting laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2021. De SSJ693 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Sting collectie van 2020 en 2021 verkrijgbaar.
De SSJ693 is speciaal voor kinderen ontworpen. Hij ziet er niet alleen gaaf uit, hij is ook zeer stabiel. Zoals bij alle zonnebrillen in onze shop, kunt u ook hier vertrouwen op de gegarandeerde
UV400-bescherming. Of het nu op straat is of op de piste, voor uw veiligheid bent u vaak afhankelijk van uw zicht af. Door
gepolariseerde glazen van dit model wordt weerkaatsend licht – bijvoorbeeld door water, glas of sneeuw – tegengehouden. Op die manier bent u zeker van het beste zicht.
De nieuwe levering is al onderweg. Uw nieuwe
Sting is dan ook snel weer op voorraad. Deze ongelooflijk gunstige prijs is wellicht een troost voor het feit dat u iets langer op uw bestelling moet wachten. Beslis nu en verzeker u van een exclusieve korting, want dit model is nu in de uitverkoop. Zolang de voorraad strekt.