SPLL81/06A7 Zonnebril
De SPLL81 is een fashionstatement waar niet altijd zon voor nodig is. Deze zonnebril geeft u altijd een zonnige uitstraling. Met de nieuwe
Police laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2024. De SPLL81 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Police collectie van 2026 en 2024 verkrijgbaar.
Dit model van
Police is een multi-talent en staat zowel
mannen als
vrouwen goed.
Kunststof is een zeer licht en flexibel materiaal. Het heeft een lange levensduur en biedt een hoog draagcomfort. Deze bril biedt uiteraard ook optimale
UV400-bescherming.
Ook als deze
Police op dit moment niet op voorraad is, loont het zich nu toch toe te slaan. Want de prijs is onverslaanbaar. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de SPLL81 niet eens in de uitverkoop.