SP0096/94Q Zonnebril
Met deze zonnebril maakt u uw look helemaal af. Naar het motto ‘SEE AND BE SEEN’ doet u totaal niet onder voor sterren en beroemdheden en maakt u in ieder gezelschap indruk. Met de nieuwe
Adidas laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2024. De SP0096 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Adidas collectie van 2026 en 2024 verkrijgbaar.
Het montuur is speciaal voor
mannen ontworpen. Met strakke lijnen ontmoet newschool cool hier traditionele kwaliteit. De zogenoemde navigatorvorm tekent zich vooral door de smalle brug, die de glazen met elkaar verbindt. Deze bril geeft de drager wat retro flair.
Kunststofbrillen, zoals deze, combineren lange levensduur met hoog draagcomfort. De SP0096 zit zeer aangenaam op de neus en oren. Deze bril biedt uiteraard ook optimale
UV400-bescherming. Of het nu op straat is of op de piste, voor uw veiligheid bent u vaak afhankelijk van uw zicht af. Door
gepolariseerde glazen van dit model wordt weerkaatsend licht – bijvoorbeeld door water, glas of sneeuw – tegengehouden. Op die manier bent u zeker van het beste zicht.
Het model is al nabesteld en binnenkort weer op voorraad. Als u nu bestelt, verzekerd u zich ervan dat u een bril koopt voor een gunstige prijs. En zo snel uw product bij ons binnen is, sturen we u de nieuwe
Adidas. Nog dezelfde dag. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.