SFI126/6QSP Zonnebril
De SFI126 is een fashionstatement waar niet altijd zon voor nodig is. Deze zonnebril geeft u altijd een zonnige uitstraling. De SFI126 is in 2021 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. De SFI126 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van
Fila collectie van 2020 en 2021 verkrijgbaar.
Het
halve montuur kent vaak een apart lijnenspel. Een stijlvol accent, dat ondanks de ongelijkwaardige verdeling volledig is balans is.
Monoglasbrillen zijn zowel sportief als elegant. Door het grote glas wordt niet alleen het zichtveld gemaximaliseerd, maar wordt de bril ook een echte blikvanger.
Monoglasbrillen zijn helaas niet op sterkte verkrijgbaar.
Kunststofbrillen, zoals deze, combineren lange levensduur met hoog draagcomfort. De SFI126 zit zeer aangenaam op de neus en oren. Ook functioneel zit u hier natuurlijk helemaal goed. Met 100%
UV-bescherming voor uw ogen kan de zon zijn gezicht laten zien.
Ook als deze
Fila op dit moment niet op voorraad is, loont het zich nu toch toe te slaan. Want de prijs is onverslaanbaar. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.