Deze zonnebril is het perfecte accessoire aan het strand, op de weg, op kantoor of in de stad. Hij heeft slechts één nadeel: er wordt zeker weten jaloers naar u gekeken. Met de nieuwe
Prada laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2023. Bij de PR 73ZS kunt u kiezen uit de grootten 58 mm, 61 mm. In geval van twijfel kunt u de bril, als deze niet blijkt te passen, gratis terugsturen. De PR 73ZS is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Prada collectie van 2022 en 2023 verkrijgbaar.
Deze bril ontleent zijn klassieke karakter aan haar uitgesproken lijnenspel en maken die bril tot een musthave voor
dames. Bij een
vol montuur omsluit het montuur de glazen volledig. Wie uit overtuiging een brillendrager is, kiest alleen bij hoge uitzondering voor een ander model. Deze bril biedt uiteraard ook optimale
UV400-bescherming.
De bril is op voorraad. Als u nu bestelt, kunnen wij de bril u direct toesturen. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de PR 73ZS niet eens in de uitverkoop.