Deze zonnebril is het perfecte accessoire aan het strand, op de weg, op kantoor of in de stad. Hij heeft slechts één nadeel: er wordt zeker weten jaloers naar u gekeken. De PR 20YS is in 2022 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. De PR 20YS is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van
Prada collectie van 2021 en 2022 verkrijgbaar.
Krasvrij en sterk in materiaal en afwerking: deze
herenbril staat voor edel design en zelfbewustzijn. Met het
volle montuur maakt u met dit model onmiskenbaar duidelijk: ik ga er helemaal voor. De belichaming van de
pilotenbril van het merk
Prada kenmerkt zich door de karakteristieke, grote glazen en het dunne montuur. Niet alleen in de cockpit van een vliegtuig is dit model dus een voltreffer.
Kunststof is een zeer licht en flexibel materiaal. Het heeft een lange levensduur en biedt een hoog draagcomfort. Ook functioneel zit u hier natuurlijk helemaal goed. Met 100%
UV-bescherming voor uw ogen kan de zon zijn gezicht laten zien. Of het nu op straat is of op de piste, voor uw veiligheid bent u vaak afhankelijk van uw zicht af. Door
gepolariseerde glazen van dit model wordt weerkaatsend licht – bijvoorbeeld door water, glas of sneeuw – tegengehouden. Op die manier bent u zeker van het beste zicht.
Gaat het om uw ultieme bril? Denk dan niet langer na. Wij hebben deze voor u op voorraad en kunnen u deze tegen een zeer gunstige prijs leveren. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de PR 20YS niet eens in de uitverkoop.