PO3362S/95/3R Zonnebril
Met deze zonnebril maakt u uw look helemaal af. Naar het motto ‘SEE AND BE SEEN’ doet u totaal niet onder voor sterren en beroemdheden en maakt u in ieder gezelschap indruk. Met de nieuwe
Persol laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2024. De PO3362S is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Persol collectie van 2026 en 2024 verkrijgbaar.
Dit model van
Persol is een multi-talent en staat zowel
mannen als
vrouwen goed. Ook functioneel zit u hier natuurlijk helemaal goed. Met 100%
UV-bescherming voor uw ogen kan de zon zijn gezicht laten zien. Gepolariseerde of „
Polarized" glazen, hier standaard gegeven, zijn gewone glazen ruimschoots gepasseerd. Door de speciale techniek worden irriterende lichtreflexen geminimaliseerd. Daardoor ziet u enorm scherp. Of het nu op straat is of op de piste, niet alleen de kleuren zijn intensiever, ze verhogen ook uw veiligheid.
De bril is op voorraad. Als u nu bestelt, kunnen wij de bril u direct toesturen. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de PO3362S niet eens in de uitverkoop.