PO3308S/309/Q8 Zonnebril
De PO3308S is een fashionstatement waar niet altijd zon voor nodig is. Deze zonnebril geeft u altijd een zonnige uitstraling. Met de nieuwe
Persol laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2022. De PO3308S is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Persol collectie van 2021 en 2022 verkrijgbaar.
Het unisexmodel van
Persol kent geen onderscheid tussen
mannen en
vrouwen. Bij een
vol montuur omsluit het montuur de glazen volledig. Wie uit overtuiging een brillendrager is, kiest alleen bij hoge uitzondering voor een ander model. Ook functioneel zit u hier natuurlijk helemaal goed. Met 100%
UV-bescherming voor uw ogen kan de zon zijn gezicht laten zien.
Als uw op de ‘Op sterkte bestellen’-button klikt, kunt u deze bril op sterkte bestellen. Als u up dioptriewaarde weet, kunnen wij aan de hand van onze Digitale Opticien de juiste sterkte voor u bepalen.
De nieuwe levering is al onderweg. Uw nieuwe
Persol is dan ook snel weer op voorraad. Deze ongelooflijk gunstige prijs is wellicht een troost voor het feit dat u iets langer op uw bestelling moet wachten. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de PO3308S niet eens in de uitverkoop.