PO3171S/1103B1 Zonnebril
Met deze zonnebril maakt u uw look helemaal af. Naar het motto ‘SEE AND BE SEEN’ doet u totaal niet onder voor sterren en beroemdheden en maakt u in ieder gezelschap indruk. Met de nieuwe
Persol laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2025. De PO3171S is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Persol collectie van 2024 en 2025 verkrijgbaar.
Het montuur is speciaal voor
mannen ontworpen. Met strakke lijnen ontmoet newschool cool hier traditionele kwaliteit. Deze bril biedt uiteraard ook optimale
UV400-bescherming.
Het model is op voorraad. Als u nu besteld met de ‘Express verzendoptie’, dan kunnen we u het tijdstip van leveren zo goed als garanderen. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.