PLD 8036/S/1N5/M9 Zonnebril
Met deze zonnebril maakt u uw look helemaal af. Naar het motto ‘SEE AND BE SEEN’ doet u totaal niet onder voor sterren en beroemdheden en maakt u in ieder gezelschap indruk. Met de nieuwe
Polaroid Kids laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2019. De PLD 8036/S is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Polaroid Kids collectie van 2018 en 2019 verkrijgbaar.
Ook kinderbrillen horen bij de brildrager te passen. Dit model overtuigt door de robuuste afwerking en een stijl die kinderogen laat stralen.
Kunststofbrillen, zoals deze, combineren lange levensduur met hoog draagcomfort. De PLD 8036/S zit zeer aangenaam op de neus en oren. Ook functioneel zit u hier natuurlijk helemaal goed. Met 100%
UV-bescherming voor uw ogen kan de zon zijn gezicht laten zien. Of het nu op straat is of op de piste, voor uw veiligheid bent u vaak afhankelijk van uw zicht af. Door
gepolariseerde glazen van dit model wordt weerkaatsend licht – bijvoorbeeld door water, glas of sneeuw – tegengehouden. Op die manier bent u zeker van het beste zicht.
Gaat het om uw ultieme bril? Denk dan niet langer na. Wij hebben deze voor u op voorraad en kunnen u deze tegen een zeer gunstige prijs leveren. Dat we dit model nu in de sale hebben, geeft u meer dan ooit de gelegenheid om u zichzelf dit exclusieve designerstuk te gunnen.