PLD 6212/S/X/40G/M9 Zonnebril
Met deze zonnebril maakt u uw look helemaal af. Naar het motto ‘SEE AND BE SEEN’ doet u totaal niet onder voor sterren en beroemdheden en maakt u in ieder gezelschap indruk. Met de nieuwe
Polaroid laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2024. De PLD 6212/S/X is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Polaroid collectie van 2026 en 2024 verkrijgbaar.
Dit model van
Polaroid is een multi-talent en staat zowel
mannen als
vrouwen goed. De
irregularbril stijgt boven de rest uit. De buitengewone vorm geeft de drager ‘dat ene’.
Kunststof is een zeer licht en flexibel materiaal. Het heeft een lange levensduur en biedt een hoog draagcomfort. Zoals bij alle zonnebrillen in onze shop, kunt u ook hier vertrouwen op de gegarandeerde
UV400-bescherming. Gepolariseerde of „
Polarized" glazen, hier standaard gegeven, zijn gewone glazen ruimschoots gepasseerd. Door de speciale techniek worden irriterende lichtreflexen geminimaliseerd. Daardoor ziet u enorm scherp. Of het nu op straat is of op de piste, niet alleen de kleuren zijn intensiever, ze verhogen ook uw veiligheid.
De nieuwe levering is al onderweg. Uw nieuwe
Polaroid is dan ook snel weer op voorraad. Deze ongelooflijk gunstige prijs is wellicht een troost voor het feit dat u iets langer op uw bestelling moet wachten. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.