PLD 2161/S/RCT/C3 Zonnebril
De PLD 2161/S is een fashionstatement waar niet altijd zon voor nodig is. Deze zonnebril geeft u altijd een zonnige uitstraling. De PLD 2161/S is in 2024 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent.
Het unisexmodel van
Polaroid kent geen onderscheid tussen
mannen en
vrouwen. Deze bril biedt uiteraard ook optimale
UV400-bescherming. Gepolariseerde of „
Polarized" glazen, hier standaard gegeven, zijn gewone glazen ruimschoots gepasseerd. Door de speciale techniek worden irriterende lichtreflexen geminimaliseerd. Daardoor ziet u enorm scherp. Of het nu op straat is of op de piste, niet alleen de kleuren zijn intensiever, ze verhogen ook uw veiligheid.
Het model is op voorraad. Als u nu besteld met de ‘Express verzendoptie’, dan kunnen we u het tijdstip van leveren zo goed als garanderen. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de PLD 2161/S niet eens in de uitverkoop.