PLD 2075/S/X/086/UC Zonnebril
Met deze zonnebril maakt u uw look helemaal af. Naar het motto ‘SEE AND BE SEEN’ doet u totaal niet onder voor sterren en beroemdheden en maakt u in ieder gezelschap indruk. De PLD 2075/S/X is in 2019 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. De PLD 2075/S/X is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van
Polaroid collectie van 2018 en 2019 verkrijgbaar.
Het design van het montuur richt zich hier overtuigend op
mannen. Het compromisloze lijnenspel zorgt voor een mannelijke touch. De
Quadraticvorm laat het gezicht door haar rechte zijkanten langer lijken. Het montuur is daarom uitermate geschikt voor een wat ronder gezicht.
Kunststofbrillen, zoals deze, combineren lange levensduur met hoog draagcomfort. De PLD 2075/S/X zit zeer aangenaam op de neus en oren. Ook functioneel zit u hier natuurlijk helemaal goed. Met 100%
UV-bescherming voor uw ogen kan de zon zijn gezicht laten zien.
Het model is op voorraad. Als u nu besteld met de ‘Express verzendoptie’, dan kunnen we u het tijdstip van leveren zo goed als garanderen. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de PLD 2075/S/X niet eens in de uitverkoop.