PH2231/5003 Bril
Dat een bril een fashionstatement is, weet u als klant van Edel-Optics natuurlijk als geen ander. Met dit sieraad bent u goed op weg en overtuigt u zowel op kantoor als in uw vrije tijd als stijlicoon. De PH2231 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van
Polo collectie van 2023 en 2024 verkrijgbaar.
Het montuur is speciaal voor
mannen ontworpen. Met strakke lijnen ontmoet newschool cool hier traditionele kwaliteit. De kleur
havana heeft een warme, gevlekte bruine toon en is bijna alle collecties opgenomen. De stijl stamt nog uit de tijd dat de bril is uitgevonden, toen monturen nog van het schild van een schildpad gemaakt werd.
Havana maakt uw gezicht wat zachter is goed te combineren met herfst- en voorjaarskleuren.
Het model is al nabesteld en binnenkort weer op voorraad. Als u nu bestelt, verzekerd u zich ervan dat u een bril koopt voor een gunstige prijs. En zo snel uw product bij ons binnen is, sturen we u de nieuwe
Polo. Nog dezelfde dag. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.