‌PH1237/9211 Bril
Met dit designerstuk bent u briltechnisch gezien elke dag perfect aangekleed. De PH1237 is in 2025 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. De PH1237 kunt u bij ons in de onlineshop krijgen in de groten 55 mm, 57 mm. Als u uw maat niet precies weet, kunt u de zonnebril thuis proberen. Met onze gratis retourservice kunt u de bril gemakkelijk terugsturen als de maat toch niet goed blijkt.
Krasvrij en sterk in materiaal en afwerking: deze
herenbril staat voor edel design en zelfbewustzijn.
Het model is al nabesteld en binnenkort weer op voorraad. Als u nu bestelt, verzekerd u zich ervan dat u een bril koopt voor een gunstige prijs. En zo snel uw product bij ons binnen is, sturen we u de nieuwe
Polo. Nog dezelfde dag. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.