Met dit designerstuk bent u briltechnisch gezien elke dag perfect aangekleed. De P8335 is in 2018 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. De P8335 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van
Porsche Design collectie van 2017 en 2018 verkrijgbaar.
Het design van het montuur richt zich hier overtuigend op
mannen. Het compromisloze lijnenspel zorgt voor een mannelijke touch.
Met behulp van onze ‚Digitale opticien’ kunt u de juiste glazen in uw sterkte zorgvuldig (laten) uitkiezen. Standaard inclusief is superontspiegeling, een beschermende coating, antistatisch en lotuseffect (anti-vuilbehandeling) van geharde kunststofglazen.
Ook als deze
Porsche Design op dit moment niet op voorraad is, loont het zich nu toch toe te slaan. Want de prijs is onverslaanbaar. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de P8335 niet eens in de uitverkoop.