MP 505071/60 Zonnebril
Met deze zonnebril maakt u uw look helemaal af. Naar het motto ‘SEE AND BE SEEN’ doet u totaal niet onder voor sterren en beroemdheden en maakt u in ieder gezelschap indruk. Met de nieuwe
Marc O Polo laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2019. De MP 505071 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Marc O Polo collectie van 2018 en 2019 verkrijgbaar.
Het montuur is speciaal voor
mannen ontworpen. Met strakke lijnen ontmoet newschool cool hier traditionele kwaliteit. Het frame van
edelmetaal maakt een ragfijn lijnenspel mogelijk en geeft de bril een buitengewone lichtheid in haar uiterlijk. Metaalbrillen zijn zo goed als onverwoestbaar – robuust, flexibel en corrosiebestendig. Ook functioneel zit u hier natuurlijk helemaal goed. Met 100%
UV-bescherming voor uw ogen kan de zon zijn gezicht laten zien.
De bril is op voorraad. Als u nu bestelt, kunnen wij de bril u direct toesturen. Beslis nu en verzeker u van een exclusieve korting, want dit model is nu in de uitverkoop. Zolang de voorraad strekt.