MP 503257/70 Bril
Met dit designerstuk bent u briltechnisch gezien elke dag perfect aangekleed. De MP 503257 is in 2025 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. De MP 503257 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van
Marc O Polo collectie van 2024 en 2025 verkrijgbaar.
Dit model van
Marc O Polo is een multi-talent en staat zowel
mannen als
vrouwen goed. Met het
volle montuur maakt u met dit model onmiskenbaar duidelijk: ik ga er helemaal voor.
Kunststofbrillen, zoals deze, combineren lange levensduur met hoog draagcomfort. De MP 503257 zit zeer aangenaam op de neus en oren.
De nieuwe levering is al onderweg. Uw nieuwe
Marc O Polo is dan ook snel weer op voorraad. Deze ongelooflijk gunstige prijs is wellicht een troost voor het feit dat u iets langer op uw bestelling moet wachten. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.