MP 503084/64 Bril
Dat een bril een fashionstatement is, weet u als klant van Edel-Optics natuurlijk als geen ander. Met dit sieraad bent u goed op weg en overtuigt u zowel op kantoor als in uw vrije tijd als stijlicoon. Met de nieuwe
Marc O Polo laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2025. De MP 503084 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Marc O Polo collectie van 2024 en 2025 verkrijgbaar.
Dit model van
Marc O Polo is een multi-talent en staat zowel
mannen als
vrouwen goed. Met het
volle montuur maakt u met dit model onmiskenbaar duidelijk: ik ga er helemaal voor.
Kunststofbrillen, zoals deze, combineren lange levensduur met hoog draagcomfort. De MP 503084 zit zeer aangenaam op de neus en oren.
Gaat het om uw ultieme bril? Denk dan niet langer na. Wij hebben deze voor u op voorraad en kunnen u deze tegen een zeer gunstige prijs leveren. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de MP 503084 niet eens in de uitverkoop.