MP 502197/25 Bril
Met dit designerstuk bent u briltechnisch gezien elke dag perfect aangekleed. Met de nieuwe
Marc O Polo laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2024. De MP 502197 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Marc O Polo collectie van 2026 en 2024 verkrijgbaar.
Het brilmontuur is speciaal voor
powervrouwen ontworpen. Een aantrekkelijk design en de uitgesprokenheid onderstrepen de klassieke chicheid. Brillen zijn in. In het bijzonder geliefd zijn de
volle monturen, aangezien men dan het meeste bril voor zijn geld krijgt. Het gaat niet om de stevigheid, maar ook om de zichtbaarheid van het materiaal en design, die hier uitmuntend zijn. Het frame uit
metaal is bijzonder licht en daardoor zeer comfortabel om te dragen. Het is robuust en elegant tegelijk.
Goudkleurige brillen zien er altijd elegant uit en zijn momenteel erg in de mode. Ze combineren goed met iedere outfit en laten u stralen.
Ook als deze
Marc O Polo op dit moment niet op voorraad is, loont het zich nu toch toe te slaan. Want de prijs is onverslaanbaar. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de MP 502197 niet eens in de uitverkoop.