MP 502182/55 Bril
Alleen het begrip ‘zichthulp’ is voor de MP 502182 als het ware een belediging. Hier koopt u een accessoire die uw look naar een hoger niveau tilt en laat u zien dat u verstand van mode heeft. Met de nieuwe
Marc O Polo laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2024. De MP 502182 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Marc O Polo collectie van 2026 en 2024 verkrijgbaar.
Het brilmontuur is speciaal voor
powervrouwen ontworpen. Een aantrekkelijk design en de uitgesprokenheid onderstrepen de klassieke chicheid. Met het
volle montuur maakt u met dit model onmiskenbaar duidelijk: ik ga er helemaal voor. Het frame van
edelmetaal maakt een ragfijn lijnenspel mogelijk en geeft de bril een buitengewone lichtheid in haar uiterlijk. Metaalbrillen zijn zo goed als onverwoestbaar – robuust, flexibel en corrosiebestendig.
Het model is al nabesteld en binnenkort weer op voorraad. Als u nu bestelt, verzekerd u zich ervan dat u een bril koopt voor een gunstige prijs. En zo snel uw product bij ons binnen is, sturen we u de nieuwe
Marc O Polo. Nog dezelfde dag. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de MP 502182 niet eens in de uitverkoop.