Met dit designerstuk bent u briltechnisch gezien elke dag perfect aangekleed. De ME2016 is in 2025 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. De ME2016 kunt u bij ons in de onlineshop krijgen in de groten 53 mm, 55 mm. Als u uw maat niet precies weet, kunt u de zonnebril thuis proberen. Met onze gratis retourservice kunt u de bril gemakkelijk terugsturen als de maat toch niet goed blijkt. Een andere kleur zou eigenlijk beter bij uw favoriete outfit staan? Check ook de andere stijlen van der ME2016 in ons assortiment van 2024 en 2025
Moncler.
Het unisexmodel van
Moncler kent geen onderscheid tussen
mannen en
vrouwen. Met het
volle montuur maakt u met dit model onmiskenbaar duidelijk: ik ga er helemaal voor. Het model
Pillow kenmerkt zich door ronde hoeken. Door de afvlakking van harde hoeken, neemt het wat strengheid van het gezicht weg.
Ook als deze
Moncler op dit moment niet op voorraad is, loont het zich nu toch toe te slaan. Want de prijs is onverslaanbaar. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de ME2016 niet eens in de uitverkoop.