Met dit designerstuk bent u briltechnisch gezien elke dag perfect aangekleed. Met de nieuwe
Moncler laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2025. De ME1010 kunt u bij ons in de onlineshop krijgen in de groten 54 mm, 56 mm. Als u uw maat niet precies weet, kunt u de zonnebril thuis proberen. Met onze gratis retourservice kunt u de bril gemakkelijk terugsturen als de maat toch niet goed blijkt. De ME1010 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Moncler collectie van 2024 en 2025 verkrijgbaar.
Het unisexmodel van
Moncler kent geen onderscheid tussen
mannen en
vrouwen. Bij een
vol montuur omsluit het montuur de glazen volledig. Wie uit overtuiging een brillendrager is, kiest alleen bij hoge uitzondering voor een ander model. De
Quadraticvorm is vooral voor wat zachte gelaten een goede greep. De hoekige bril geeft een rond gezicht meer contour. De rechte zijkanten maken het gezicht optisch wat langer.
Het model is al nabesteld en binnenkort weer op voorraad. Als u nu bestelt, verzekerd u zich ervan dat u een bril koopt voor een gunstige prijs. En zo snel uw product bij ons binnen is, sturen we u de nieuwe
Moncler. Nog dezelfde dag. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.