GX Tarifa/1X47-01-41 Bril
Dat een bril een fashionstatement is, weet u als klant van Edel-Optics natuurlijk als geen ander. Met dit sieraad bent u goed op weg en overtuigt u zowel op kantoor als in uw vrije tijd als stijlicoon. De GX Tarifa is in 2021 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. Een andere kleur zou eigenlijk beter bij uw favoriete outfit staan? Check ook de andere stijlen van der GX Tarifa in ons assortiment van 2020 en 2021
Gloryfy.
Met het
volle montuur maakt u met dit model onmiskenbaar duidelijk: ik ga er helemaal voor.
Rechthoekige brillen staan bijzonder goed bij ronde en ovale gezichten. Kiezen voor een
rechthoekige bril is ook vanuit image-perspectief een goede keuze. De
Quadraticvorm is vooral voor wat zachte gelaten een goede greep. De hoekige bril geeft een rond gezicht meer contour. De rechte zijkanten maken het gezicht optisch wat langer.
Gaat het om uw ultieme bril? Denk dan niet langer na. Wij hebben deze voor u op voorraad en kunnen u deze tegen een zeer gunstige prijs leveren. Het beste bewaren we voor het laatst: nu kopen loont zich, want dit topmodel is nu in de uitverkoop. Zolang de voorraad strekt.