FLIGHT JACKET Zonnebril
Met deze zonnebril maakt u uw look helemaal af. Naar het motto ‘SEE AND BE SEEN’ doet u totaal niet onder voor sterren en beroemdheden en maakt u in ieder gezelschap indruk. Met de nieuwe
Oakley laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2018. De OO9401 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Oakley collectie van 2017 en 2018 verkrijgbaar.
Krasvrij en sterk in materiaal en afwerking: deze
herenbril staat voor edel design en zelfbewustzijn. Het
halve montuur kent vaak een apart lijnenspel. Een stijlvol accent, dat ondanks de ongelijkwaardige verdeling volledig is balans is. Het
monoglasmodel is een instituut als het om sportbrillen gaat. De vorm is voor lange gezichte bijzonder ideaal en valt echt op. Het enige nadeel: glazen op sterkte zijn met dit model niet mogelijk.
Kunststof is een zeer licht en flexibel materiaal. Het heeft een lange levensduur en biedt een hoog draagcomfort. Deze bril biedt uiteraard ook optimale
UV400-bescherming.
De bril is op voorraad. Als u nu bestelt, kunnen wij de bril u direct toesturen. Beslis nu en verzeker u van een exclusieve korting, want dit model is nu in de uitverkoop. Zolang de voorraad strekt.