DL1008/100987 Zonnebril
Met deze zonnebril maakt u uw look helemaal af. Naar het motto ‘SEE AND BE SEEN’ doet u totaal niet onder voor sterren en beroemdheden en maakt u in ieder gezelschap indruk. Met de nieuwe
Diesel laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2025. De DL1008 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Diesel collectie van 2024 en 2025 verkrijgbaar.
Dit model van
Diesel is een multi-talent en staat zowel
mannen als
vrouwen goed. Bij een
vol montuur omsluit het montuur de glazen volledig. Wie uit overtuiging een brillendrager is, kiest alleen bij hoge uitzondering voor een ander model. De ronde bril versterkt uw image. Ook John Lennon wist dat en hij was onafscheidelijk met zijn exemplaar. Ook Harry Potter zou zonder deze bril Harry Potter niet zijn geweest zoals we hem nu kennen. Door de vorm heeft de DL1008 een lange houdbaarheidsdatum, want
ronde brillen zijn eigenlijk nooit uit de mode. Ook functioneel zit u hier natuurlijk helemaal goed. Met 100%
UV-bescherming voor uw ogen kan de zon zijn gezicht laten zien.
De nieuwe levering is al onderweg. Uw nieuwe
Diesel is dan ook snel weer op voorraad. Deze ongelooflijk gunstige prijs is wellicht een troost voor het feit dat u iets langer op uw bestelling moet wachten. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.