DB 1139/S/05K/2M Zonnebril
De DB 1139/S is een fashionstatement waar niet altijd zon voor nodig is. Deze zonnebril geeft u altijd een zonnige uitstraling. De DB 1139/S is in 2024 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. De DB 1139/S is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van
David Beckham collectie van 2026 en 2024 verkrijgbaar.
Het design van het montuur richt zich hier overtuigend op
mannen. Het compromisloze lijnenspel zorgt voor een mannelijke touch. Het
Pantoframe behoort tot de klassiekers. Sinds haar ontdekking in de jaren twintig viert deze bril keer op keer weer haar comeback. De bril verbindt vintage met huidige fashiontrends en geeft iedere outfit net die extra touch die het nodig heeft.
Kunststofbrillen, zoals deze, combineren lange levensduur met hoog draagcomfort. De DB 1139/S zit zeer aangenaam op de neus en oren. Ook functioneel zit u hier natuurlijk helemaal goed. Met 100%
UV-bescherming voor uw ogen kan de zon zijn gezicht laten zien.
De nieuwe levering is al onderweg. Uw nieuwe
David Beckham is dan ook snel weer op voorraad. Deze ongelooflijk gunstige prijs is wellicht een troost voor het feit dat u iets langer op uw bestelling moet wachten. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.