DAESHA/S/WR7/WJ Zonnebril
De DAESHA/S is een fashionstatement waar niet altijd zon voor nodig is. Deze zonnebril geeft u altijd een zonnige uitstraling. Met de nieuwe
Kate Spade laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2018. De DAESHA/S is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Kate Spade collectie van 2017 en 2018 verkrijgbaar.
Het brilmontuur is speciaal voor
powervrouwen ontworpen. Een aantrekkelijk design en de uitgesprokenheid onderstrepen de klassieke chicheid.
Zwart behoort zonder twijfel tot de klassiekers.
chicheidZwart combineert makkelijk met iedere outfit en straalt elegantie uit die natuurlijk blijft. Grijze glazen zijn bij zonnebrillen een klassieker. Doordat ze vrij neutraal zijn, kunnen ze eigenlijk elke dag. Ook functioneel zit u hier natuurlijk helemaal goed. Met 100%
UV-bescherming voor uw ogen kan de zon zijn gezicht laten zien. Gepolariseerde of „
Polarized" glazen, hier standaard gegeven, zijn gewone glazen ruimschoots gepasseerd. Door de speciale techniek worden irriterende lichtreflexen geminimaliseerd. Daardoor ziet u enorm scherp. Of het nu op straat is of op de piste, niet alleen de kleuren zijn intensiever, ze verhogen ook uw veiligheid.
De bril is op voorraad. Als u nu bestelt, kunnen wij de bril u direct toesturen. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.