CARRERA 8886/PJP Bril
Alleen het begrip ‘zichthulp’ is voor de CARRERA 8886 als het ware een belediging. Hier koopt u een accessoire die uw look naar een hoger niveau tilt en laat u zien dat u verstand van mode heeft. De CARRERA 8886 is in 2023 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. De CARRERA 8886 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van
Carrera collectie van 2022 en 2023 verkrijgbaar.
Krasvrij en sterk in materiaal en afwerking: deze
herenbril staat voor edel design en zelfbewustzijn. Bij een
vol montuur omsluit het montuur de glazen volledig. Wie uit overtuiging een brillendrager is, kiest alleen bij hoge uitzondering voor een ander model. Voor hoekige gezichten is de
ronde bril bijzonder geschikt. Harde contouren worden verzacht door de kantloze vorm.
Kunststofbrillen, zoals deze, combineren lange levensduur met hoog draagcomfort. De CARRERA 8886 zit zeer aangenaam op de neus en oren.
De nieuwe levering is al onderweg. Uw nieuwe
Carrera is dan ook snel weer op voorraad. Deze ongelooflijk gunstige prijs is wellicht een troost voor het feit dat u iets langer op uw bestelling moet wachten. En omdat Edel-Optics een paradijs is voor koopjesjageres, krijgt u ook dit topmodel voor een ongelooflijk gunstige prijs. Wat bij andere onlineshops uitverkoop is, is bij ons eigenlijk gewoon ‘all-day-everyday’ besparen.