CARRERA 329/S/807/08 Zonnebril
Met deze zonnebril maakt u uw look helemaal af. Naar het motto ‘SEE AND BE SEEN’ doet u totaal niet onder voor sterren en beroemdheden en maakt u in ieder gezelschap indruk. De CARRERA 329/S is in 2024 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. De CARRERA 329/S is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van
Carrera collectie van 2026 en 2024 verkrijgbaar.
Het montuur is speciaal voor
mannen ontworpen. Met strakke lijnen ontmoet newschool cool hier traditionele kwaliteit. De
irregularvorm is voor diegene gemaakt, die zich met het buitengewone identificeert. Het design past in geen enkel schuiflaatje, maar gelukkig wordt de passende etui meegeleverd.
Kunststofbrillen, zoals deze, combineren lange levensduur met hoog draagcomfort. De CARRERA 329/S zit zeer aangenaam op de neus en oren. Deze bril biedt uiteraard ook optimale
UV400-bescherming.
Gaat het om uw ultieme bril? Denk dan niet langer na. Wij hebben deze voor u op voorraad en kunnen u deze tegen een zeer gunstige prijs leveren. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de CARRERA 329/S niet eens in de uitverkoop.