CARRERA 2035T/PJP Bril
Dat een bril een fashionstatement is, weet u als klant van Edel-Optics natuurlijk als geen ander. Met dit sieraad bent u goed op weg en overtuigt u zowel op kantoor als in uw vrije tijd als stijlicoon. De CARRERA 2035T is in 2021 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. Een andere kleur zou eigenlijk beter bij uw favoriete outfit staan? Check ook de andere stijlen van der CARRERA 2035T in ons assortiment van 2020 en 2021
Carrera.
Het unisexmodel van
Carrera kent geen onderscheid tussen
mannen en
vrouwen. Brillen zijn in. In het bijzonder geliefd zijn de
volle monturen, aangezien men dan het meeste bril voor zijn geld krijgt. Het gaat niet om de stevigheid, maar ook om de zichtbaarheid van het materiaal en design, die hier uitmuntend zijn. Voor hoekige gezichten is de
ronde bril bijzonder geschikt. Harde contouren worden verzacht door de kantloze vorm. Het frame van
edelmetaal maakt een ragfijn lijnenspel mogelijk en geeft de bril een buitengewone lichtheid in haar uiterlijk. Metaalbrillen zijn zo goed als onverwoestbaar – robuust, flexibel en corrosiebestendig.
Het model is op voorraad. Als u nu besteld met de ‘Express verzendoptie’, dan kunnen we u het tijdstip van leveren zo goed als garanderen. Beslis nu en verzeker u van een exclusieve korting, want dit model is nu in de uitverkoop. Zolang de voorraad strekt.