37455/4200 Zonnebril
De 37455 is een fashionstatement waar niet altijd zon voor nodig is. Deze zonnebril geeft u altijd een zonnige uitstraling. Met de nieuwe
Jaguar laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2019. De 37455 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Jaguar collectie van 2018 en 2019 verkrijgbaar.
Het design van het montuur richt zich hier overtuigend op
mannen. Het compromisloze lijnenspel zorgt voor een mannelijke touch.
Kunststofbrillen, zoals deze, combineren lange levensduur met hoog draagcomfort. De 37455 zit zeer aangenaam op de neus en oren.
Zwart vindt u te saai en knalkleuren zijn niet echt uw ding? Dan is
grijs een mooi alternatief! De kleur is niet alleen helemaal van dit moment, maar staat ook bij bijna ieder huidtype. Bovendien combineert het makkelijk met iedere outfit. Zoals bij alle zonnebrillen in onze shop, kunt u ook hier vertrouwen op de gegarandeerde
UV400-bescherming.
De bril is op voorraad. Als u nu bestelt, kunnen wij de bril u direct toesturen. Dat we dit model nu in de sale hebben, geeft u meer dan ooit de gelegenheid om u zichzelf dit exclusieve designerstuk te gunnen.