36813/6500 Bril
Dat een bril een fashionstatement is, weet u als klant van Edel-Optics natuurlijk als geen ander. Met dit sieraad bent u goed op weg en overtuigt u zowel op kantoor als in uw vrije tijd als stijlicoon. De 36813 is in 2020 nieuw op de markt gebracht, zodat u met deze bril altijd bij de tijd bent. De 36813 is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van
Jaguar collectie van 2019 en 2020 verkrijgbaar.
Met het
volle montuur maakt u met dit model onmiskenbaar duidelijk: ik ga er helemaal voor. De
ovale vorm staat goed bij bijna ieder type gezicht en is vooral een goede keuze voor mensen die van een nette bril houden.
Kunststof is een zeer licht en flexibel materiaal. Het heeft een lange levensduur en biedt een hoog draagcomfort.
Het model is op voorraad. Als u nu besteld met de ‘Express verzendoptie’, dan kunnen we u het tijdstip van leveren zo goed als garanderen. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de 36813 niet eens in de uitverkoop.