Deze zonnebril is het perfecte accessoire aan het strand, op de weg, op kantoor of in de stad. Hij heeft slechts één nadeel: er wordt zeker weten jaloers naar u gekeken. Met de nieuwe
Maui Jim laat u zien dat u een trendsetter bent. Voor het lopende seizoen zet het gerenommeerde label met haar collectie de toon voor 2024. De 2nd Reef is in de Edel-Optics onlineshop ook in andere stijlen van Maui Jim collectie van 2026 en 2024 verkrijgbaar.
Het montuur is speciaal voor
mannen ontworpen. Met strakke lijnen ontmoet newschool cool hier traditionele kwaliteit. Bij een
vol montuur omsluit het montuur de glazen volledig. Wie uit overtuiging een brillendrager is, kiest alleen bij hoge uitzondering voor een ander model. Deze bril biedt uiteraard ook optimale
UV400-bescherming. Gepolariseerde of „
Polarized" glazen, hier standaard gegeven, zijn gewone glazen ruimschoots gepasseerd. Door de speciale techniek worden irriterende lichtreflexen geminimaliseerd. Daardoor ziet u enorm scherp. Of het nu op straat is of op de piste, niet alleen de kleuren zijn intensiever, ze verhogen ook uw veiligheid.
De bril is op voorraad. Als u nu bestelt, kunnen wij de bril u direct toesturen. Bij ons in de onlineshop vindt u altijd de laagste prijs. Zo gunstig vindt u de 2nd Reef niet eens in de uitverkoop.